Přihlášení
Kde jsme hosty

Jsme členy

Provozovatel

Ing. Bohumír Houska -
EKONOMSERVIS, s.r.o.
IČ 284 28 781
se sídlem
Sibiřská 390/III,
Jindřichův Hradec

zapsaná  v Obch. rejstříku
u Krajského soudu v Českých Budějovicích
oddíl C, vložka 17123

zastoupená jednatelem Bc. Radkem Houskou

tel: 384 321 032
mobil: 777 700 316

e-mail: reales@reales.cz

Realitní zprávy

Reklama

Home > O firmě > Historie

Historie

 

Ekonomservis se jako realitní kancelář zapsal do povědomí občanů Jindřichohradecka a jihočeského regionu již začátkem r.1991. Do dnešní podoby vykrystalizovala realitní kancelář z širšího rámce různých činností - ekonomika, účetní a daňové poradenství, leasing, obchodní činnost, nákup a prodej nemovitostí.

 

Při užší specializaci na jmenované činnosti se v procesu přirozeného vývoje oddělily tři samostatné subjekty: BORA s. r. o. (www.naradi-dilna.cz), LURA   s. r. o., obchodní společnost a Ekonomservis, realitní kancelář.

 

Ekonomservis byl jednou z realitních kanceláří, které se podílely na vzniku společenství Asociace realitních kanceláří České Republiky (ARK ČR), což značně pozvedlo jeho renomé. V současné době se počet realitních kanceláří sdružených v ARK ČR pohybuje v ročním průměru kolem 200 až 250 kanceláří, které rovněž dosáhly stabilního postavení ve svých regionech, a takto společně vytvořily významný subjekt, který zastupuje ČR v mezinárodních realitních seskupeních.

 

Členství v ARK ČR zavazuje své členy k dodržování etiky a pravidel podnikatelské činnosti, která jsou upravena vnitřními směrnicemi sdružení: Stanovy, Etický kodex, Provozní řád, Pravidla soutěže a Pravidla spolupráce.

 

Jako člen ARK ČR byl Ekonomservis zapojen též v mezinárodním sdružení realitních kanceláří FIABCI, ve kterém byl členem ještě také individuálně, stejně jako 5 dalších významných kanceláří z ČR.

 

 V rámci jihočeského regionu bylo naší iniciativou vytvořeno sdružení realitních kanceláří, členů Asociace RK ČMS, pod jménem Jihoreal s.r.o., které je vydavatelem realitních novin Reality & Development.

 

Firma Ing.Bohumír Houska  - EKONOMSERVIS ukončila jako fyzická osoba k 31.12.2008 svoji činnost. Na její místo nastoupila právnická osoba Ing.Bohumír Houska - EKONOMSERVIS, s.r.o. s jednatelem Bc. Radkem Houskou, která se dále bude věnovat realitnímu zprostředkování..

 

 

 

 

 

 

Anketa

Využili byste služeb realitní kanceláře při prodeji vlastní nemovitosti?

Reklama


 

Články v tisku

   Týdeník